4.999 

Web Tasarım Özel Yazılım

Web

Beyaz Medya olarak; tüm projelerinizi profesyonel web tasarım ve yazılım ekibimiz ile geliştiriyoruz. Hazırladığımız tüm web siteleri ve web yazılım projeleri tutarlı bir hız ve kararlılıkla yapılmaktadır. Zaman içinde teslim ettiğimiz tüm projeler ve özel yazılım çalışmalarımızı referans olarak sunmaya devam ediyoruz.

- +
Tags:

Description

WEB HİZMETLERİMİZ


 

Web tasarım hizmetlerimiz ile sizlere işletme web sitesi, profesyonel web sitesi, eticaret siteleri, SEO hizmetleri, özel yazılım çalışmaları ve kurumsal kimlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Özel yazılım çalışmalarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız sizlere her anlamda profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Yazılım ve tasarımlarımız kendi ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu nedenle istediğiniz herşeyi sitenize rahatlıkla geliştirebilecek ekibe sahibiz. Hemen siz de bir web sitesi yaptırarak hızlı ve uzun ömürlü kullanıma sahip siteler oluşturabilirsiniz.

 

İşletme Web Sitesi

Firmamız, işletmelerin web site ihtiyaçlarını karşılamak adına profesyonel çözüm ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kişisel Web Sitesi

Siz de “Ben ismimle ön planda olmak istiyorum.” diyorsanız, Kişisel Web Sitesi paketlerimiz tam sizlerin ihtiyacına göre hazırlanmaktadır.

E-Ticaret Sitesi

İnternet üzerinden ürün satışına yönelik hazırlanan, profesyonel sitelerimizle E-Ticaret’e ilk adımı atabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Firmamız; küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların/şirketlerin Kurumsal Kimlik Çalışmalarını A’dan Z’ye yürütmektedir.

Özel Yazılım Geliştirme

Beyaz Medya , kendi bünyesinde bulunan yazılım – tasarım ekibi ile tamamen kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik özel yazılım ve tasarımlar geliştirebilmektedir.

WordPress Web Sitesi

WordPress esnek, özelleştirilebilir, kullanıcı dostu ve harika bir içerik yönetim sistemine sahiptir .

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı, arama motorları sonuçlarında ilk sırada istenen kelimede çıkmak için yapılan çalışmalara verilen hizmettir.

Google Ads Reklam Danışmanlığı

Google Ads (eski adı Adwords) ile yapacağınız ücretli tanıtımlar sayesinde sizden ürün ve hizmet almak isteyen kullanıcıların…

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Profesyonel bir web sitesi, işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel tasarım ile oluşturulmuş çalışmalardan yapılmalıdır. Size yapacağımız bir profesyonel web sitesi ile rakiplerinizden daha iyi sıralamalar elde edebilirsiniz. Bunun için firmamız müşterilerin web sayfası ihtiyaçlarını karşılamak adına web sitesi ücretlerini uygun tutmuştur. Web sitesi fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi için paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Web site tasarımı olmayan kalmasın düşüncesiyle yola çıkarak, kurulduğu günden itibaren profesyonel çözüm ve kaliteli hizmet anlayışını benimsedik. Teslim ettiğimiz tüm web sitelerinde bu hizmet anlayışı ile devam ediyoruz.

Beyaz Medya olarak; küçük, orta veya büyük işletme ayrımı yapmaksızın tüm müşterilerimize web sitesi, özel yazılım ve özel tasarım web sitesi çalışmalarını profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmetimiz ile sunarız.

Web sitesi tasarımı her firma için son derece önemlidir. Aynı zamanda profesyonel bir web sitesi tasarımı için sizlere yenilikçi, modern, yüksek kullanıcı deneyimi sunan, mobil uyumlu ve Page Speed ‘de %95 üstü hıza sahip web siteleri sunuyoruz.

Profesyonel web sitesi tasarımı hakkında daha fazla bilgi almak ve bir site oluşturmak için iletişim bilgilerimden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hemen Web Sitesi Oluştur

Profesyonel Web Tasarım Firması

Beyaz Medya olarak; tüm projelerinizi profesyonel web tasarım ve yazılım ekibimiz ile geliştiriyoruz. Hazırladığımız tüm web siteleri ve web yazılım projeleri tutarlı bir hız ve kararlılıkla yapılmaktadır. Zaman içinde teslim ettiğimiz tüm projeler ve özel yazılım çalışmalarımızı referans olarak sunmaya devam ediyoruz.

Web Sitesi Tasarımı | Profesyonel Web Sitesi | Web Tasarım
Profesyonel Web Tasarım | Web Sitesi Tasarımı | Web Sitesi için sunduğumuz hizmetler

Firmamız tarafından hazırlanan tüm siteler kendi yazılım, tasarım ve içerik yazarlarımızdan oluşan ekip tarafından hazırlanıp son aşamada SEO uzmanımız aracalığı ile kontrol edilerek yayına geçmektedir. Bu bağlamda Beyaz Medya, sektörde kendi yazılım ve tasarımını geliştiren nadir firmaların başında gelmektedir. Web tasarım ve yazılım ekibimize aklınızdaki veya hayalinizdeki web sitesini ya da projeyi anlatın, tam istediğiniz gibi hayata geçirelim.

Yaptığımız tüm site çalışmalarında özgünlüğü %100 oranında benimsiyor ve buna göre içeriklerimizi kelimelere döküyoruz. Bizden yaptırdığınız her site SEO dostu site yapısı ile arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilmektedir.

İşletmenizin tanıtımı için gerekli olan tüm dijital desteği barındıran Beyaz Medya, ile alabilirsiniz. Her zaman dijital reklam çalışmaları ile daha fazla kullanıcı ziyareti sağlamayı hedefleriz. Şunu asla unutmayınız ki Beyaz Medya asla 3-4 tıklama ve basit birkaç kelime ile reklam açmaz. Öncesinde sektör ve rakip analizi yapar. Kullanıcınızı tanıdıktan sonra onların beğeneceği içerikler ve reklam çalışmaları gerçekleştirir. Sonuç olarak maksimum etki maksimum geri dönüşlü bir web siteniz olur.

Profesyonel Web Sayfası Tasarımı Süreçleri ve Özel Web Yazılım

Profesyonel web sitesi tasarımının nasıl yapıldığını hangi süreçlerden geçtiğini ve neler kullanılması gerektiğini bilemiyor olabilirsiniz. Siteniz için özel bir tasarım yapan Beyaz Medya, sizlerden yapacağınız iş için küçük bilgiler ister. Nasıl bir hizmet sunulacağı, kime sunulacağı, satış-tanıtım veya hedef kitlenizin belirlenmesinde size yardımcı olacaktır.

Web sitesi firmaları, güncel teknolojileri takip eden modern ve estetik çizgilere sahip tasarımlar geliştirmelidir. Bunun yanında web sitesi tasarımlarını geliştiren bir ekibe sahip olmak ve özel web yazılımlarını, dijital süreçleri ve sosyal medya yönetim ekibi ile ancak koordine şekilde ilerletilmelidir.

Firmamız farklı sektörlere fazlasıyla web sitesi yapmıştır. Her sektöre web sitesi yapmış olan firmamız alanında işi yapan fakat reklamını yapmayan yüksek oranda tamamen müşteri referansları ile (mutlu müşterilerin yakın çevresine tavsiyesi ile) projeler ve yeni web sayfaları yapmaktadır. Üstelik web tasarım sektöründe yaklaşık 13 yıldır hizmet veren firmamız ile tanışmak ister misiniz? Biz her geçen gün yenilenerek, güçlenerek ve gelişerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Üstelik alacağınız tüm hizmetler sizin istediğiniz son hale gelene kadar uygulanmaktadır. Sonrasında herhangi bir teknik destek ücreti yansıtmıyor ve sınırsız kullanım imkanı sağlıyoruz. Bizlere yıllık lisans bedeli altında herhangi bir ödeme yapmayacaksınız. Böyle bir ücreti asla almayacağız.

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Profesyonel web tasarım firmasından hakkınız olanı isteyin ve en iyi hizmeti almak istediğinizi anlatın… Bunları sadece kurumsal olmayan kişilerden veya firma olamamış şahıslardan talep edersiniz. Yalnız Beyaz Medya’te bu gibi istekleri siz dile getirmeden biz neler yapmamız gerektiği konusunda sizinle fikir paylaşımı ve etkili bir iş planı oluştururuz. Başka bir deyişle web sitenizin tasarımı yapılırken profesyonel, kullanıcı deneyimine uygun, hızlı çalışan ve SEO uyumlu yapıda hazırlarız. Çünkü siz en iyi web sitesi tasarımı hizmeti almayı siz de hak ediyorsunuz. Bunun için mutlaka profesyonel web tasarım ve özel yazılımlar üreten Beyaz Medya ile tanışma vaktiniz geldi diyebiliriz.

İlgili Bağlantılar

  • Özel Web Tasarım Yaptırmak İçin 7 Farklı Sebep
  • Özel Web Yazılım ‘ın Avantajları
  • Profesyonel Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Profesyonel Web Tasarım Firması Nasıl Çalışır?

Profesyonel web tasarım firması olarak web sitelerini günümüz koşullarına uygun farklı yazılım teknolojileri ve yazılım dillerine göre hazırlıyoruz. Bir web sayfasında olmazsa olmazlar konusunu merak ettiğinizi biliyoruz. Fakat öncesinde bilmeniz gereken daha önemli bilgiler var. Bu bilgileri de sizlere hemen aktarmaya başlayalım.

Web tasarıma başlamadan önce belirli bir düzen ve şema grafiği oluşturup çalışmaya başlanır. Özellikle bunları aşağıda madde madde belirtiyoruz. Kaliteli, düzenli ve sakin çalışmanın ipuçlarını hemen sizinle paylaşalım.

Mutlaka tasarıma geçmeden önce aklınızdaki nesneleri programa işlemeden önce muhakkak bir boş kâğıt ya da Paint benzeri programlarla ön çizim çalışması yapmanızı Beyaz Medya olarak tavsiye ederiz. Web tasarımın nasıl yapılması gerektiğini ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizin için hazırladığımız “Web Sitesi Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilir?” sayfamızda bulabilirsiniz.

Kısacası sunduğumuz hizmetlere bakacak olursanız; İşletme Web SitesiKişisel Web SitesiE-Ticaret SiteleriKurumsal Kimlik ÇalışmalarıSEO DanışmanlığıGoogle Ads Reklam Danışmanlığı ve Özel Web Yazılım geliştiren firmamız, bu anlamda sizlerin ihtiyaçlarına profesyonel çözüm ortağı olmaktadır. Düşündüğünüz web sitesi veya hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak adına bizlere iletişim sayfamızda yer alan form üzerinden veya 0442 242 42 52 – 0850 380 0 780 telefon numaraları üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Web Tasarım Özel Yazılım”

Your email address will not be published.

You may also like